Våra medarbetare

Stockholm

Torkel Öste

Civ ing lantmäteri Stockholm

Tel: 070-515 88 01

E-post: torkel.oste@fto.se

Åsa Montani

Civ ing lantmäteri Stockholm

Tel: 070-556 34 07

E-post: asa.montani@fto.se

Tove Tallungs

Civ ing Lantmäteri Stockholm

Tel: 070-774 00 62

E-post: tove.tallungs@fto.se

Tova profilbild

Tova Sörén

Administratör Stockholm

Tel: 070-556 35 05

E-post: tova.soren@fto.se

Hannah Wengberg

Civ ing lantmäteri Stockholm

Tel: 070-556 30 44

E-post: hannah.wengberg@fto.se

Jonathan Hjorth

IT-ansvarig / Anbudssamordnare Stockholm

Tel: 073 951 30 55

E-post: jonathan.hjorth@fto.se

Gunilla Stålfelt

Civ ing lantmäteri Stockholm

Tel: 070-556 37 10

E-post: gunilla.stalfelt@fto.se

Gizem profilbild

Gizem Yücel

Civ ing Lantmäteri Stockholm

Tel: 070-774 02 71

E-post: gizem.yucel@fto.se

Firass Sjönoce

Auktoriserad värderare Stockholm

Tel: 073-622 06 ​17

E-post: firass.sjonoce@fto.se

charlotte profilbild

Charlotte Geijer

Civ ing lantmäteri Stockholm

Tel: 070-556 36 44

E-post: charlotte.geijer@fto.se

Cecilia Skånberg

Civ ing lantmäteri Stockholm

Tel: 070-774 00 60

E-post: cecilia.skanberg@fto.se

Björn Bergebo

Auktoriserad värderare Stockholm

Tel: 076-1393519

E-post: bjorn.bergebo@fto.se

Elisabeth Bäckman Steninger

Civ ing lantmäteri Stockholm

Tel: 070-651 06 28

E-post: elisabeth.backman.steninger@fto.se

Casper Haugaard Christensen

Lantmätare Stockholm

Tel: 070-774 05 68

E-post: casper.christensen@fto.se

Göteborg

Ruth Arvidsson

Civ ing lantmäteri Göteborg

Tel: 070-556 36 24

E-post: ruth.arvidsson@fto.se

Firat Kumruaslan

Civ ing lantmäteri Göteborg

Tel: 070-556 30 42

E-post: firat.kumruaslan@fto.se

Charlotte Blomnell

Civ ing lantmäteri Göteborg

Tel: 072-324 41 11

E-post: charlotte.blomnell@fto.se

Charlotta Lambert

Lantmätare Göteborg

Tel: 070-771 74 92

E-post: charlotta.lambert@fto.se

Malin profilbild

Malin Eriksson

Lantmätare Göteborg

Tel: 070-774 00 64

E-post: malin.eriksson@fto.se

Våra erfarna rådgivare hjälper er med fastighetsjuridik och fastighetsekonomi inom följande områden:

  • Strategisk rådgivning
  • Planering & plangenomförande
  • Markförhandling
  • Infrastruktur
  • Fastighetsvärdering
  • Fastighetsbildning
  • Kurser

Vill du bli kontaktad av oss?

Skriv in ditt namn och epost så hör vi av oss!

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.